بستن
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
جستجو

ارسال و بازگردانی

ارسال سفارشات در گوپرو اسکی بازان

کلیه سفارشات فروشگاه به صورت آنلاین یا تماس تلفنی در روز ثبت سفارش پردازش و بسته بندی می شوند. سفارشات در روزهای کاری در شهر تهران حداکثر تا دو ساعت پس از ثبت سفارش از محل فروشگاه برای مشتریان از طریق اسنپ باکس ارسال می گردد و هزینه ی ارسال به عهده مشتری می باشد. سفارشات سایر شهرها بویسله تیپاکس ارسال می گردند، بنابراین در کلیه شهرهایی که تیپاکس به آنها ارسال دارد می توانید کالای خود را دریافت نمایید. تحویل به شرکت تیپاکس توسط گوپرو اسکی بازان انجام می گیرد. هزینه حمل و بیمه کالا هرچقدر که باشد از خریدار دریافت می شود.

در صورتی که مشتری تقاضای تحویل کالای خود به باربری یا ترمینال را داشته باشد هزینه حمل تا محل تحویل کالا (هزینه شهری) به عهده مشتری می باشد.

رویه های بازگرداندن کالا:

در صورت عدم علاقه و یا تغییر نظر مشتری، امکان بازگشت کالا به مدت 7 روز پس از دریافت کالا امکان پذیر است. رعایت شرایط زیر به منظور استفاده از شرایط بازگشت 7 روزه الزامی است:

استفاده نکردن از دستگاه

باز نشدن پلمپ دستگاه

مخدوش نشدن بسته بندی دستگاه

مخدوش نشدن بارکد دستگاه

مغایرت در ارسال کالای خریداری شده :

در صورت مشاهده هرگونه مغایرت بین محصول خریداری شده و محصول دریافتی، لازم است حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت کالا مغایرت را به اطلاع واحد بازگشت گوپرو اسکی بازان رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده(یک روز کاری) مسئولیتی متوجه گوپرو اسکی بازان نخواهد بود.